USPEŠAN VIKEND ZA AK HAJDUK MARATON TIM KULA

AK Hajduk Maraton Tim Kula ostavio je iza sebe uspešan vikend osvojivši dve zlatne i jednu srebrnu medalju.

Nikola Bursać u Kraljevu na Prvenstvu Srbije na 1500m osvojio je 1.mesto, a na 3000m 2.mesto, dok je Veljko Popović osvojivši 1.mesto na prvenstvu Srbije Palić ultra maraton na 100km, navodi nasemesto.

Nekoliko članova iz AK Hajduka učestvovalo je i na Beogradskom polumaratonu, a to su: Zoran Janković, Dragana Špehar, Katarina Pohlod, Aleksandra Vrsaković, Branislav Srdić, Nemanja Katanić, Milan Marković, Dejan Despotović i Zdravko Mišović.

Da podsetimo 12. Trka Prijateljstva održaće se 19.juna, prijave se zatvaraju u petak 11.juna u podne i posle toga uplate nisu moguće, osim na dan trke od 12 do 17 časova.

Izvor: nasemesto